Moja Karta Melomana

Moja Karta Melomana

Nie masz jeszcze Karty Melomana

Możesz założyć ją w dowolnym momencie, aby korzystać z promocji, zbierać punkty i wymieniać je na nagrody.

Załóż kartę Melomana

Przedstawiamy Państwu Kartę Melomana w dwóch nowych odsłonach – srebrnej i złotej

1.    Każda osoba, która przystępuje do programu, uzyskuje Srebrny Status Karty oraz jednorazowy rabat w wysokości -10% na zakupy. Taki sam rabat zostanie przyznany po piątej transakcji.
2.    Każda osoba, która dokonała 10 transakcji o minimalnej wartości 50 zł za jedną, automatycznie otrzymuje Złoty Status Karty. Oznacza on stały dostęp do rabatu w wysokości -10% na wszystkie wydarzenia organizowane przez NFM*.

* Promocja dotyczy tylko I kategorii miejsc i nie obejmuje koncertów specjalnych, festiwalowych i edukacyjnych, w tym Filharmonii Familijnej.

Co można zyskać dzięki Karcie Melomana?

•    ZBIERANIE PUNKTÓW WYMIENNYCH NA NAGRODY
Za każdą wydaną na zakup biletów złotówkę przyznajemy 1 punkt. Zgromadzone punkty można wymienić na różne nagrody, np. vouchery na koncerty. Informacja o liczbie punktów jest dostępna po zalogowaniu się na konto użytkownika na stronie internetowej lub w kasach NFM.

•    NEWSLETTER – INFORMATOR KONCERTOWY
Informujemy o najważniejszych koncertach i innych wyjątkowych wydarzeniach odbywających się w NFM – posiadacz Karty Melomana zawsze jest na bieżąco z repertuarem. W informatorze koncertowym będą zawarte także informacje o promocjach dla posiadaczy Karty.

•    RABATY
Przydzielamy różne kody rabatowe dedykowane dla Karty Melomana. Informacja o kodach będzie wysyłana drogą e-mailową. Kody rabatowe będą dostępne także po zalogowaniu się na konto użytkownika, w zakładce Moja Karta.

•    PROMOCJE Z KARTĄ MELOMANA
Oferujemy również dodatkowe promocje dla posiadaczy Karty Melomana. Informacja o aktualnych promocjach jest dostępna po zalogowaniu się na konto użytkownika, w sekcji Promocje z Kartą Melomana. O szczegóły można również pytać w  kasach NFM.

•    ZŁOTA STREFA RABATÓW
Dla osób posiadających Złoty Status Karty stworzyliśmy specjalną strefę promocji. Będą się w niej pojawiać wszystkie koncerty, na które obowiązuje stała zniżka -10% na bilety I kategorii. Jedna karta umożliwia zakup aż 2 biletów w cenie promocyjnej – dla jej posiadacza i osoby towarzyszącej! Informacja o koncertach objętych promocją jest dostępna po zalogowaniu się na konto użytkownika oraz w kasach NFM.

 • Zdobywaj nagrody

  Zdobywaj nagrody

  Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody

 • Korzystaj z promocji

  Korzystaj z promocji

  Korzystaj z promocji i kodów rabatowych

 • Złota Strefa

  Złota Strefa

  Zyskaj dostęp do Złotej Strefy Rabatów

Jak uzyskać kartę?

Wystarczy wypełnić krótki formularz, który jest dostępny w kasach NFM. Można to zrobić również online, a następnie w kasie odebrać swoją imienną, opatrzoną indywidualnym numerem seryjnym Kartę Melomana.
Karta Melomana jest zintegrowana z kontem uczestnika dostępnym przez stronę internetową. Aby było możliwe korzystanie ze wszystkich opcji przygotowanych w ramach programu, zalecane jest utworzenie konta online jeszcze przed założeniem Karty. Zebrane punkty będą dostępne również online!